Oluştur. Oyna. Paylaş.
Alfa Kaydı

Cubio'ya hoş

geldin!

Unity motorunu kullanan Sandbox Oyun Oluşturma Platformu Cubio ile kendi oyunlarına hayat ver.

Rahat kübik tarzdaki grafikleri sezgisel ve işbirlikçi araçlarla birleştiren Cubio, arkadaşlarınla paylaşabileceğin ve keyfini çıkarabileceğin sürükleyici dünyaları şekillendirmene olanak tanır. Ancak hepsi bu kadar değil; gelir paylaşımı programımız aracılığıyla eserlerinden para kazan.

Cubio hikayeni başlatmaya hazırlan!

Temel

Sayısız dünyada oyna

Çeşitli tecrübeleri keşfet ve en çok keyif veren oyunları deneyimle. İster kendi fantezi maceranda cesur bir şövalye ol, ister heyecan verici yarışlarda arkadaşlarınla rekabet et veya uzayı keşfedip kendi ay üssünü oluştur — her zaman küplerin ötesinde keşfedilecek yeni ve heyecan verici bir şeyler vardır.

Kişisel Avatar

Kişisel tarzını yansıt veya karakterinin görünümünü, kıyafetlerini, aksesuarlarını veya silahlarını değiştirerek tamamen yeni biri ol. Keşfetmeyi seçtiğin dünyaya bağlı olarak avatarını uyarla.

Paylaşılan Deneyim

Yerleşik çok oyunculu modumuzla Cubio’da daha çok eğlen. Arkadaşlarınla oyna veya dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanış. Harika dünyalar yarat, destansı maceralara çık veya rekabetçi savaşlarda çarpış.

Kendi Hikayeni Yarat

Benzersiz alemler tasarla ve yolculuğunu anlat. Hikayenin yazarı, yönetmeni, ana karakteri ol ve arkadaşlarının yardımıyla yaratıcılığının sınırlarını zorla. İlk hikayen ne olacak?

Yaratıcılar için

Body: İster gelecek vadeden bir oyun tasarımcısı, ister deneyimli bir 3D sanatçısı veya sadece yaratmayı seven biri ol — Cubio ilhamlarını hayata geçirmeye hazır, kolay ve sezgisel araçlara sahiptir.

Dünyanın bölgesini şekillendir ve yaratıcı yolculuğunda sana yardımcı olacak 20.000’den fazla benzersiz ve hazır nesneyle dolu geniş bir kitaplığı keşfet. Peri köyleri inşa etmekten fütüristik şehirlere kadar; seçenekler sınırsız! Ve kitaplığını genişletmek istersen, Blender’a atlayabilir ve dünyana eklemek için kendi eşyalarını oluşturabilirsin.
Kullanımı kolay taslak sistemi, kodlama gerektirmeden dilediğini oluşturmana olanak tanır. Sesler ve müzik ekleyerek oyununa hayat ver, gelişmiş prodüksiyon araçları ve benzersiz rutinler, davranışlar ve diyaloglar içeren NPC’ler ile ara sahneler oluştur. Seslerini ve kişiliklerini değiştirmek ve Blender’da oluşturduğun animasyonlarla onları daha da geliştirmek için yerleşik AI metin okuma özelliğini kullan.

Deneyim seviyen ne olursa olsun, oluşturma sistemini kullanarak temel pet simülasyonlarından sıra tabanlı strateji oyunlarına kadar çok çeşitli türlerde oyunlar yapabilirsin.
İşbirliği içinde oyunlar oluştur, varlıklar ve planlar tasarla ve dünyanın etrafında dönüşmesini gerçek zamanlı olarak izle.

Topluluğun için daha da eğlenceli hale getirmek için Cubio’nun Twitch ve YouTube entegrasyon araçlarından yararlan.
Çok yakında Cubio ile kreasyonlarından para kazanabilirsin. Erken katıl, özel bir içerik oluşturucu topluluğunun parçası ol ve oyundan para kazanma gibi en yeni araçlara erken erişim elde et. Bu, halka açık sürümden önce sana özel bir avantaj sağlar.

Ekran görüntüleri

Hepsini gör
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35

Cubio Discord topluluğuna

Discord’a katıl

FAQ

Cubio nedir?

Hem içerik oluşturucular hem de oyuncular için kullanıcı dostu bir sanal oyun oluşturma platformu. Sezgisel bir plan sistemi ile oyuncular herhangi bir kodlama bilgisi olmadan çarpıcı kübik stilde grafikler oluşturabilir. Cubio oyuncuları ayrıca tek başlarına veya diğer oyuncularla birlikte gerçek zamanlı olarak oluşturmayı ve oynamayı tercih edebilir!

Oyunu kim geliştiriyor?

Cubio, Kanada, Quebec merkezli dinamik bir video oyun şirketi olan 01Studio tarafından geliştiriliyor. Citywars Tower Defense gibi popüler oyunlar ve Citywars Minecraft adlı bir Kanada Minecraft sunucusuyla tanınan Dany Gervais ve Sebastien Couture tarafından 2017 yılında kuruldu.

Alfa'ya nasıl kaydolabilirim?

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için www.playcubio.com üzerinden bültenimize kayıt olabilirsin. Bülten kaydı ayrıca Alfa'ya erişim şansı da içerir.

Alfa erişimden ne zaman yararlanabilirim?

Henüz kesin bir tarih olmamakla birlikte, Alfa'ya erişim şansı elde etmek için web sitesinden kayıt olabilirsin. Gerekli tüm bilgiler, seçilen talihlilere göndereceğimiz e-postada olacak.

Alfa'da beni neler bekliyor?

Oyuncular şu anda platformda bulunan oyunları oynayabilecekler. Ek olarak katılımcılar, sezgisel oyun içi araçlarımızın yardımıyla, hiçbir kodlama deneyimi olmadan kendi dünyalarını özgürce yaratabilecekler. Oyuncular ayrıca hayal güçlerini test etmelerine olanak sağlayacak 3B varlıkları Blender'dan doğrudan oyuna aktarabilecek.

Yakında bir Beta olacak mı?

Şu anda bir Beta için tarih yok, ancak daha fazla bilgi almak için haber bültenimize kayıt olabilir ve Cubio sosyal medya kanallarını takip edebilirsin..

Cubio ne zaman yayımlanacak?

Ekip, oyuncularımızın mümkün olan en iyi kreatif deneyimi yaşayabilmelerini sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda yayın zaman çizelgesi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. Takipte kal!

Cubio'nun iş modeli ve para kazanma yöntemi nedir?

İçerik oluşturucuları destekleyen, kendi oyunlarını oluşturup yayınlamalarına, oyun içi ekonomiler kurup yönetmelerine ve projelerinin başarısından yararlanmalarına izin veren şeffaf ve adil bir iş modeli geliştirmek istiyoruz. Ayrıntılar gelecek güncellemelerde açıklanacak, ancak taahhüdümüz, oyunculardan içerik oluşturuculara kadar herkesin kendini değerli hissetmesini sağlayan sürdürülebilir ve eşitlikçi bir oyun ekosistemi oluşturmaktır. Bültenimize abone ol ve ayrıntılar için bizi izlemeye devam et!

*Para kazanma özellikleri oyunun Alfa sürümünde yer almamaktadır.

Cubio'nun İçerik Üreticileri Programı nedir?

İçerik Üreticileri Programı, Twitch ve YouTube entegrasyonu, içerikle ilgili özel varlıklar, ortaklık programımıza katılarak ödeme alma ve çok daha fazlası dahil olmak üzere içerik üreticilerine yardımcı olmak ve onları desteklemek için tasarlanmış birçok ekstra özellik sunuyor! Tüm özellikleri keşfetmek ve HERO platformumuzda İçerik Üreticileri Programına kaydolmak için playcubio.com/content-creators adresini ziyaret et!